London/New York: Waterstone/Hippocrene, 1986. First published in Great Britain in 1897. Artists Abroad. 207 pag.. 1st edition. Paperback.
Search Results: Authors starting with L from Festina Lente
- Bookseller inventory: Festina Lente (authors starting with L)
- Bookseller: Festina Lente
Results 1 - 20 of 757
AN ARTIST'S LETTERS FROM JAPAN
by LA FARGE, JOHN
- first
- Edition
- 1st edition
Lucca, Italy
£16.56£21.74 shipping to USA
£16.56
£21.74
MÉMOIRES
by LACHALOTAIS (LA CHALOTAIS)
- Used - Bon conservé.
- Edition
- Première édition
Lucca, Italy
£237.89£21.74 shipping to USA
Paris: Moutardier, Libraire, 1826. Précédé d'une introduction par M. Gilbert de Voisins et suivis de documents extraits des registres du parlement (de Bretagne). Louis-René de Caradeuc de La Chalotais vivait en Rennes 1701-1785. Il fut nommé avocat général au Parlement de Bretagne en 1730 et procureur général en 1752. Il était un ennemi personnel du gouverneur de la province, le duc d'Aiguillon et des Jésuites. Auguste Gilbert de Voisins vivait 1877-1939. XXXV + 252 pag.. Première édition. Broché. Bon conservé.. 14cmx9cm.
£237.89
£21.74
The private life of Mona Lisa
by LA MURE, PIERRE
- first
- Used - Fine copy.
- Edition
- 1st edition
Lucca, Italy
£10.46£21.74 shipping to USA
London: Collins, 1976. Following the thousand and one clues scattered in archives, writings and histories of the period, Pierre La Mure has painstakingly reconstructed in novel form the life of a woman whose existence is concentrated on a panel of poplar wood. With bibliography. 411 pag.. 1st edition. Hardbound. Fine copy..
£10.46
£21.74
LA CREATA ANTONIO
by LA SPINA, SILVANA
- first
- Used - Buon esemplare
- Edition
- 1a edizione
- ISBN 10 / ISBN 13
- 9788804487050 / 8804487054
Lucca, Italy
£13.94£21.74 shipping to USA
Milano: Arnoldo Mondadori Editore, 2001. In copertina: Affresco pompeiano. Art director: Giacomo Callo. Graphic designer: Francesca Leoneschi. Fine del XVIII secolo, a Catania. La serva Antonia Puglisi appartiene alla giovane e ribelle principessa di Roccaromana, costretta a farsi monaca contro la sua volontà. Antonia è stata educata dalla capricciosa principessa che, oltre a insegnarle a leggere e scrivere, le ha fatto leggere Rousseau e i classici proibiti, facendone una ragazza potenzialmente assai pericolosa. 253 pag.. 1a edizione. Legatura editoriale cartonata. Buon esemplare/Sopracoperta a colori. 22,5cmx14,5cm.
£13.94
£21.74
LE RÈGNE DE BARBARIE - suivi de Poèmes oraux
by LAABI, ABDELLATIF
- Signed
- Used - Bel état
- Edition
- Réédition à compte d'auteur
Lucca, Italy
£16.56£21.74 shipping to USA
Rabat: Imprimerie Al Maârif Al Jaida, 1983. Première édition: Seuil, Paris (1980). En couverture: dessin de Dia Al Azzaoui. Avec dédication: à Ron Haleber. Matières: I). Le règne de barbarie (1966-1967). 1). Oeil de talisman. 2). Marasmes. 3). État de violence. 4). Gloire à ceux qui nous torturent. 5). Vie urgente. 6). Race. 7). D'un monde l'autre. II). Poèmes oraux (1968-1971). 1). Les singes électroniques. 2). Publicité. 3). Bonne année camarades. 4). Nous sommes tous des réfugiés palestiniens. 5). Demain le séisme. 6). Feu sur les mandarins. 7). L'appel de l'Orient. 8). Parole à mon peuple. Abdellatif Laâbi, né à Fès en 1942 est un traducteur, écrivain et poète marocain. Écrivain de langue française, son écriture recèle une grande humanité toujours soucieuse du combat à mener pour plus…
£16.56
£21.74
ONS TOONSTELSEL
by LAAN, G. C. F. van der
- Edition
- 8e druk
Lucca, Italy
£7.84£21.74 shipping to USA
Groningen/Den haag: Wolters, 1922. Eenvoudige theorie der muziek. Veel illustraties, w.o. muziekvoorbeelden, kunsttermen en afkortingen. 171 pag.. 8e druk. Linnen band. 8vo.
£7.84
£21.74
UIT HET ARCHIEF DER PELLICANISTEN - vier zestiende-eeuwse esbatementen
by LAAN, DR. N. VAN DER (bewerkt door)
- first
- Used - Net exempaar.
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£15.69£21.74 shipping to USA
Leiden: E. J. Brill, 1938. 'Leidsche drukken en herdrukken'. Uitgegeven vanwege de Maatschappij der Nederlandsche Letterkunde. Kleine Reeks. Met inleiding en woordenlijst. Inhoud: I). Een batement van den Preecker. II). Een esbatement van Goossen Taeijaert. III). Een cluijt van Lijsgen en van Jan Lichthart. IV). Een cluijt van Lijs en Jan sul: Quae Belij. Een esbatement of batement is een laatmiddeleeuwse benaming van Franse origine (letterlijk 'amusement') voor vermakelijk, niet hoogdravend, (rederijkers)toneel met een satirische inslag. In de Nederlanden werd de term gehanteerd voor een toneelstuk dat men ook wel een blijspel zou kunnen noemen. De rederijkerskamer der Pellicanisten bestond al voor 1503. De zinspreuk was 'Trou moet blycken'. XVI + 118 pag. . 1e druk. Paperback / ingenaaid. Net exempaar.. 24,5cmx16cm.
£15.69
£21.74
GOETHE in de Nederlandsche letterkunde
by LAAN, JOHANNES ERNST VAN DER
- first
- Used - Net exemplaar.
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£51.41£21.74 shipping to USA
Amsterdam: Uitgeversbedrijf De Spieghel, 1933. Academisch Proefschrift Universiteit van Amsterdam. Promotor: Prof. Dr. Prinsen. Met los blad stellingen (XI: 'Jancko Douwama (1482-1530), Friesch edelman, is geen verrader, maar een tragisch vertegenwoordiger van een ondiplomatiek en in zichzelf verdeeld volk'). Inhoud: 1). De literaire kritiek in de 18e eeuw. 2). Sentimentelen. 3). Nationalisten. 4). 'Journalisten' en vertalers. 5). Christen of heiden. 6). Wordenden. 7). Goethe en wij. Met register en lijst van met name genoemde werken en gedichten van Goethe. 220 pag. . 1e druk. Groene linnen band. Net exemplaar.. 23,5cmx17cm.
£51.41
£21.74
- first
- Used - Net exemplaar.
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£39.21£21.74 shipping to USA
Amsterdam: Uitgeversbedrijf De Spieghel, 1933. Academisch Proefschrift Universiteit van Amsterdam. Promotor: Prof. Dr. Prinsen. Inhoud: 1). De literaire kritiek in de 18e eeuw. 2). Sentimentelen. 3). Nationalisten. 4). 'Journalisten' en vertalers. 5). Christen of heiden. 6). Wordenden. 7). Goethe en wij. Met register en lijst van met name genoemde werken en gedichten van Goethe. 220 pag. . 1e druk. Ingenaaid met kartonnen omslag. Net exemplaar.. 24cmx16,5cm.
£39.21
£21.74
NEDERLANDSE OVERLEVERINGEN - deel I
by LAAN, K. TER
- Used - Net exemplaar
- Edition
- Tweede oplage
- ISBN 10 / ISBN 13
- 9789003914606 / 9003914605
Lucca, Italy
£16.56£21.74 shipping to USA
Zutphen: W. J. Thieme & Cie, 1981. Fotografische herdruk van de uitgave uit 1932. Inhoud: Eerste hoofdstuk. I). Heidendom. II). Luchtgeesten. III). Korengeesten. IV). Aardgeesten. V). Watergeesten. VI). Nachtmerries. VII). Geheimzinnige machten. VIII). Vreemde gedaanten. IX). Voorloop. Tweede hoofdstuk. I). Wonderverhalen. II). Plaats aangegeven door hogere macht. III). Torens en klokken. IV). Van priesters en kerken. V). Het hemelse gerecht. VI). Naloop. Geïllustreerd met 16 houtgravuren van Nico Bulder. Literatuurlijst, noten en register. XII + 288 pag. . Tweede oplage. Paperback/ingenaaid. Net exemplaar/Omslag geïllustreerd. 21cmx14,5cm.
£16.56
£21.74
HUMOR IN GRUNNIGERLAAND
by LAAN, K. TER
- first
- Used - Net exemplaar
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£29.63£21.74 shipping to USA
Amsterdam: Strengholt's Uitgeversmij, 1947. Eerste boekje, dat geheel in de Grunniger volkstaal geschreven, verschijnt in de 'Groninger Reeks'. Typografische verzorging: Dijkstra's Drukkerij, Groningen. Rijk geïllustreerd door Johan Dijkstra. Inholtn: 1). n Lös proatje. 2). Vraawlu. 3). De boer. 4). Doomnees en kösters. 5). Petretten. 6). Oet 't levent. 7). Vertelsters. 8). Levenswieshaid. 9). Woorden en noamen. 10). Riemkes. 11). Opschriften. 12). Historie. 13). De veelnk. 14). Roadsels. 15). t 'Stomme goud. 16). Ol vint. 17). Steken onder wotter. 18). n Woord van onze schrievers. 19). n Regel van onze dichters. 20). n Poar grapkes. Met register en spellingregels van het Groninger dialekt. 232 pag. . 1e druk. Half linnen band. Net exemplaar/Omslag geïllustreerd. 20cmx14cm.
£29.63
£21.74
TWEE LATIJNSE GEDICHTEN
by LAAR, LOUIS VAN DE (vertaald door)
- first
- Used - Net exemplaar
- Edition
- 1e druk
- ISBN 10 / ISBN 13
- 9789070468026 / 9070468026
Lucca, Italy
£15.69£21.74 shipping to USA
Antwerpen: Heeffer Uitgevers, 1983. Van deze uitgave zijn 150 genummerde exemplaren in omloop gebracht. Dit is nummer 85. Twee-talige editie. Inhoud: 1). P. Vergilii Maronis: Bucolica - Ecloga IV. 2). Q. Horatii Flacci: Carminium - Liber I, XXII. Met noten. 16 pag. . 1e druk. Rode linnen band/gouddruk. Net exemplaar/Stofomslag. 20,5cmx13,5cm.
£15.69
£21.74
CHARLES NYPELS meester-drukker
by LAAR, MARIANNE & KAREL VAN DER (samenstelling)
- first
- Used - Net exemplaar.
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£23.53£21.74 shipping to USA
Maastricht: Charles Nypels Stichting, 1986. 'Rosbeek'. - 22. Catalogus van een tentoonstelling in het Gouvernement te Maastricht - 4 november t/m 19 december 1986. Vormgeving: Karel van Laar. Oplage: 2250 exemplaren. Letter Plantin, voor de onderschriften Gill Sans. Inhoud: 1). Wlliam Graatsma: Voorwoord. 2). Jo van Rosmalen: Uit een oud Maastrichts drukkersgeslacht. 3). Dick Dooijes: De typografische 'buitensporigheden' van Charles Nypels. 4). Ernst Braches: Nypels en de boekkunst in de jaren twintig. 5). Albert Helman: Charles Nypels in actie. Met diversen en bibliografie. Beschrijvende catalogus (geïllustreerd) van de boekproduktie van Charles Nypels. Groot aantal afbeeldingen in kleur en z/w. 95 pag. . 1e druk. Paperback/ingenaaid/stofomslag. Net exemplaar.. 19,5cmx19,5cm.
£23.53
£21.74
ELIPHAS LÉVI - der grosse Kabbalist und seine magische Werke
by LAARSS, R. H
- Used - Schönes Exemplar
Lucca, Italy
£20.04£21.74 shipping to USA
Den Haag: Verlag J. Couvreur O. J. Erstausgabe 1982 - Fourier - Wiesbaden. Mit einem Frontispitzabbildung. Umschlagentwurf: Wanda de Fretes. Gustav Meyrink: Vorwort (1921). Inhalt: I). Eliphas Leben und Wirken. II). Versuch einer kritischen Würdigung der Hauptwerke und der darin niedergelegten Lehren der Magie. 1). Einleitung zum Ritual. 2). Das Septenar der Talismane. III). Magische Versuche und Erfahrungen. 1). Die Beschwörung des Geistes des Apollonius von Tyana. 2). Der Magier und Zauberer. 3). Das Medium D. Home und seine Geisterschriften. 4). Die blutenden Hostien des Sektierers Eugen Vintras. 5). Die Ermorderung des Erzbischofs von Paris - eine Tat der schwarzen Magie. 6). Der Krötenzauber gegen die junge Fürstin Mildred T. 7). Der Hexensabbath. 8). Die verwandelte Teegesellschaft. Mit Literaturnachweis. Éliphas Lévi Zahed, eigentl. Alphonse Louis Constant (1810 - 1875) war ein französischer Diakon, Schriftsteller und Okkultist und gilt als Wegbereiter des…
£20.04
£21.74
FLORENCE
by LABAN, DE EDMOND-RENÉ
- Used - Bon état.
Lucca, Italy
£23.53£21.74 shipping to USA
Paris/Grenoble: B. Arthaud, 1954. 'Les Beaux Pays'. Couverture d'Yves Brayer. Ouvrage orné de 166 héliogravures. Avec deux plans: Le coeur de Florence et Le quartier d'oltr'Arno. Table des noms propres. Matières: 1). Présentation. 2). Prélude a Fiesole. 3). Le coeur de la cité. 4). Les grandes galeries d'art. 5). Sanctuaires et palais. 6). Oltr'Arno. 7). Les souriants alentours. 8). Conclusion. 208 + (1) pag. . Cartonné/couverture illustrée. Bon état.. 23cmx17,5cm.
£23.53
£21.74
FLORENCE
by LABANDE, Y. et E.-R
- Used - Bon état
Lucca, Italy
£23.53£21.74 shipping to USA
Paris: Arthaud, 1961. 180 pages d'héliogravures hors-texte. Couverture d'Yves BRAYER. Collection 'LES BEAUX PAYS'. Cette ouvrage est le 161e de la collection. Avec index des noms propres. Table des matières: 1). Avant-propos. 2). Introduction. 3). Prélude a Fiesole. 4). Le coeur de la cité. 5). Les galeries d'art. 6). Sanctuaires et palais. 7). Oltr'Arno. 8). Lea souriants alentours. 9). Conclusion. Contient une carte de la ville. 227 pag. . Cartonnage éditeur + jaquette. Bon état/Couverture illustrée. 23cmx17,5cm.
£23.53
£21.74
HERRE'S VERGISSING
by LABBERTON, MIEN
- first
- Used - Net exemplaar
- Edition
- 1e druk
Lucca, Italy
£10.46£21.74 shipping to USA
Assen: Van Gorcum & Comp. - uitgevers, 1949. 'Naar 't zonlicht toe....' - 36. Met tekeningen van Lies Veenhoven. Mien Labberton leefde 1883-1966. 22 pag.. 1e druk. Paperback/ingenaaid. Net exemplaar/Omslag geïllustreerd. 20,5cmx15cm.
£10.46
£21.74
G. DE CHIRICO
by LABISSE, FÉLIX (intr.)
- first
- Used - Good copy
- Edition
- 1st edition
Lucca, Italy
£27.88£21.74 shipping to USA
New York: Wildenstein & Co, 1976. Catalogue: Paintings, Sculptures, Watercolours and Gouaches. 1). Labisse: 'Hommage to DE CHIRICO'. 2). Poems of Giorgio De Chirico. 3) Biography. 4). Jean Cocteau: 'Les meubles de Goethe'. 5). Bibliography. 51 b/w-illustrations and 7 in color. 48 pag.. 1st edition. Paperback/sewed. Good copy/Cover in color. 23,5cmx19cm.
£27.88
£21.74
L'HOMME AUX SEMELLES DE SWING - Menteries biographiques
by LABORDE, CHRISTIAN
- Used - Bon état
- Edition
- Première édition
- ISBN 10 / ISBN 13
- 9782905538888 / 2905538880
Lucca, Italy
£33.98£21.74 shipping to USA
Paris: Régine Deforges, éditeur, 1992. Couverture: V. P. Angouiillant. Matières: 1). La rumba du rhum. 2). Satchmo in utero. 3). Boris Vian et l'obstetric jazz-band. 4). Bethleem magic swing. 5). Paquita blues. 5). Macadam boogie bar. 6). Le gang du blues. 7). Oceanic song. 8). Boeuf in Toulouse. 9). Le chanteur étoile. 10). La mosquée de l'Avenue Junot. 11). Le Yasser Arafat du blues. 12). Claude Nougaro et le jazz-band de coco violette. 13). Périphériques. A). Le saveur sonore de l'essentiel. B). Le gascon d'Honolulu. Christian Laborde, né en 1955 à Aureilhan dans les Hautes-Pyrénées, est un écrivain, poète, chroniqueur et pamphlétaire français. Ces 'menteries biographiques' avaient été couronnées en 1985 par le Grand prix de littérature musicale de l'Académie Charles Cros. Claude Nougaro (1929 - 2004) est un Poète,…
£33.98
£21.74
Abdallah
by LABOULAYE, Edouard
- Used - Usée, mais complet
- Edition
- Deuxième edition
Lucca, Italy
£21.78£21.74 shipping to USA
Paris: Charpentier, Libraire-Éditeur, 1868. 520 pag. Le trèfle a quatre feuilles conte arabe suivi de Aziz et Aziza, conte des mille et une nuits. Ornée du portrait de l'auteur.. Deuxième edition. Demi reliure carton. Usée, mais complet. 18 x 12,5 cm.
£21.78
£21.74